CNG İnşaat
  • Mithatpaşa Cad. Yalı Mah. No:403/4
    Güzelbahçe / İzmir

  • 0 (232) 234 04 14
    info@cnginsaat.com

Yakut Evler

Urla Zeytinalanı'nda yaz - kış oturabileceğiniz villamız lokasyon itibari ile büyük süpermarketlere, semt pazarına, şehir merkezine, otobüs duraklarına ve anayola yürüyüş mesafesindedir.

Ayrıca denize 5 dk mesafede olup; Güzelbahçe otoban gişelerine 2,4 km, İzmir Narlıdere gişelere 15 km ve Çeşme’ye 60 km uzaklıktadır.

Villamız 225m2 olup, alt katta salon, kapalı mutfak ve wc bulunmaktadır. Üst katta ebeveyn yatak odası, çocuk odası, misafir yatak odası, balkon ve genel banyo bulunmaktadır. Çatı katında çatı katı odası (wc-duş) ve teras bulunmaktadır.

Villamız da Şömine ve Mitsubishi marka multi klima sistemi (her odada 1 klima ) bulunmaktadır. Bununla beraber altyapısı hazırlanmış kombi uyumlu kat kalorifer tesisatı bulunmaktadır.

Elektrikli renkli panjur ile lamine reflekte cam korkuluklar bulunmaktadır.

Aydınlatmalı ahşap merdivenler, Hilton lavabo, banyo dolapları ile ebeveyn yatak odasında gömme dolaplar bulunmaktadır.

Kendinden görüntülü diafon sistemi ile uydu sistemi ve (tv) santral ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca kamera sistem altyapısı için kablo çekimi yapılmış olup sistem devreye alınabilinmektedir.

İlave olarak merdiven boşluğunda ki tavan penceresi (skylite) ile gün ışığının doğrudan villa içine girmesini sağlanmıştır.

Villamız deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olup, kredi kullanımına müsaittir.

  • Yapım Tarihi :September 2017
  • Kat Sayısı :2
  • Konut Alanı :2 Villa
  • Proje Yeri :Urla / Zeytinalanı